JOY

Joy-2m¦Ťs+şce.JPG
Joy 2 m¦Ťs+şce.JPG
Joy doma, 3,5 m¦Ťs+şce.jpg
Joy se ven¦Ź+ş.jpg
Joy se ven¦Ź+ş 1.jpg
Joy se vyh+Ö+şv+í.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "9728"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
tanna: díky moc. Ted jsem momentálně bez peněz, všechny sežralo nové tera pro Joyka. Tak snad na příští měsíc něco ušetřímsmiley. Pak bych si ji objednala.
J.T.
Kani:je to přímo psané o jemeni a všechno od A do Z a k dannému témuatu jsou i barevné fotky. jsou ro mnohaleté-více jak desetileté zkušenosti. Tu co máš knížku tak oproti té slovenské nic moc. Ano samotná knížka bez dobírky stojí 380,-Kč je to protože je to na kvalitním papíře -jak fotky tak články. Holt slováci mají to drahé.a le já jí mám a stojí za to-můj názor. Nikomu nic nenutím, ale pokud někdo má zájuem tak mi stačí napsat email s adresou a já to pošlu.
Kani3:Já mám ty knížky obě.Od Velenské i tu slovenskou.Obě jsou dobrý,obsahově tak nastejno. Akorát ta od Velenské stojí 100kč a ta slovenská 400kč. Myslím že je dost předražená.
Joy děkuje za pochvalusmiley. Ted je mu 5,5 mesice a meri tak kolem 35cm.
J.T.
Joy je krásnej kluk. Kolik měří? Na fotkách vypadá že je docela mladej.smiley
Pro Tanna: Ahojky, zaujala mě ta informace, že distribuujes knihu o jemeňákách. Mohla bys mi prosím stručně napsat o čem všem kniha je? Je tam třeba i nějaké info o tom kde přesně žije, jaké je přesně jeho přirozené prostředí. To mě totiž strašně zajímá, chtěla bych mu udělat nové velké terko (díky tomu jak rychle roste to musím uspíšit-má už 32cm) a co nejvěrnější smiley. Mám pouze knihu Chameleon jemenský(Nataša Velenská), měla jsem půjčenou ještě Teraristiku od kamaráda, ale jinou pěknou knihu o Jemeňákách jsem nenašla. Je možné si ji objednat kdyžtak přímo od tebe? Předem díky za info.
J.T.
Tak Joy se už po 4. svlékl, tentokrát nám to trvalo 2 dny. Je to taky už pěkný chlapík a roste jako z vody. Trochu se začínám bát, že budem mít doma giganta smiley
J.T.
Vítej mezi námi šílenci smiley
AHOJsmiley Krásný "kousek" do naší sbírky zelanáčů

Povedly se ti pěkné fotosmiley. A´t se daří v chovu.

PS prosím napiš mi na email rozměry tvého tera
*Shark* Ajax (shark.ms@centrum.cz)
Největší chameleon

Největší chameleon

Nejmenší chameleon

Nejmenší chameleon

administrace optimalizováno pro prohlížeč Internet Explorer 6, rozlišení 1024 x 768 , webmaster: shark.ms@centrum.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one