Vaše terarium - galerie
untitled.jpg
  Terárium  K i w i n k a

Terárium má základnu 60 x 60 a výšku 90 (cm) 
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4188"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Teda mildo, tak to je fakt nádhera, jen se mi zdá, že je to opravdu trošku prázdné. Jinak fakt super.
Je to dominanta obýváku. ty rozměra jsou čistý vzdušný prostor(tedy bez hliny). to terárko mělo být o cca 30cm větší, ale s řemeslníkem jsme se nějak špatně pochopili, ale zase taková pohroma to není, právě ta půda měla být zapuštěna do toho spodního soklu a nahoře ten strop měl být taky zapuštěný. Dělal to známý z rodiny, tak ho to přece nenechám předělávat celé znova. Jakmile kiwinka vyroste, jsem domluvený na novém. to sklo je tam šoupací, jelikož jsem neměl nápad jak to vyřešit pantově.
Nádherné tera. Fakt se mi moc líbí. V pokoji to musí být pastva pro oko. Je koupené nebo vyrobené? Na fotce vypadá mnohem větší než jsou skutečné rozměry. Jediné co by mi asi vadilo jsou soupací dvířka (Teda alespoň se mi zdá, že se šoupou). Jinak fakt krása.
J.T.
No teda je to pěkný - prostorný smiley Snad přidej více zeleného -dal bych nějakou popínavou rostlinu na boky- klidně předělej i umělou. JInak moc dobrá prácesmiley
*Shark* Ajax (shark.ms@centrum.cz)
právě jsem odeslal aktuální fotky teraria Sharkovi. těšte sesmiley
ahoj ..pekne terarko ...ale ja bych tam dal vic vetvi at chamik muze po necem splhat ....ty si to muzes dovolit je docela prostorne ...mej se

Supr, že jsi poslechl rady a těším se na foto.
Tak sharkovi posli nové foto ať se taky podíváme.smiley
Díky za pochvalu, toto bylo minutu po osazení.Ještě tam ani nebyla. Teď tam má větvičky z kroucené vrby. Žárovku jsem také doplnil, jsou tam dvě - spotová 40W a UVB 5%/13W.
Máš moc krásné terárko,ale dej jí tam víc větví.A také nějaké slabší aby je objala packou.Na tom silném klacku se jí bude blbě šplhat. A žárovku s UVB zářením.
Největší chameleon

Největší chameleon

Nejmenší chameleon

Nejmenší chameleon

administrace optimalizováno pro prohlížeč Internet Explorer 6, rozlišení 1024 x 768 , webmaster: shark.ms@centrum.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one